• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Kadıköy Arçelik Kombi Klima Servisi

Bulunduğumuz ortamın sıcaklık değerlerini kendi imkanlarımızla ayarladığımız elektronik aletlerimiz olan Kombiların tamir edilmesi için Kadıköy Arçelik Kombi servisi sunduğu hizmette sınır tanımamaktadır. Bu yüzden en uygun fiyat seçeneklerini değerlendirerek kaliteli hizmeti almanız mümkündür. 
 
Kadıköy Arçelik Kombi Klima Servisi olarak bizler TSE belgemiz, geniş araç filomuz ve teknik ekibimiz ile birlikte her zaman hizmetimizde yüksek kaliteyi baz alarak çalışmalarımızı sürdürdük. Ayrıca teknik ekibimiz sunduğu hizmette hızlı ve doğru olarak yapmak için teknolojik gelişmelerde bilgilerini güncellemek adına teknik eğitimler almaktadır. 
 
Ayrıca yedek parça ve işçilik için 1 yıl garanti süresi sunarken ödemelerinizi de isterseniz kapıda nakit olarak isterseniz de kredi kartına taksit imkanlarımızı değerlendirebilirsiniz. 
 
Kadıköy Arçelik Kombi Klima Servisi hayatınızı kolaylaştırmak ve yaşam standardınızı düşürmemek adına hızlı ve kalite şekilde çalışmalarını sürdürürken sizler de hemen faydalanmak istiyorsanız çağrı merkezlerimizi arayarak anında ücretsiz randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA