• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Kadıköy Amana Servisi

Teknik servis için güvenli ve kaliteli bir ekip aradığınızı biliyoruz. Bu arayışınıza da en mantıklı çözüm yolu ile Kadıköy Amana servisi tercih etmekte karar kıldı.
 
Teknik alan konusunda tecrübeli ve gelişen, değişen teknolojinin getirdiği yenilikler ile eğitim almayı sürdüren teknik destek ekibimiz sizlerin memnuniyeti için durmadan çalışmalarına devam etmektedir. 
 
Firmamız geniş araç filosuna sahip olmakla birlikte yedek parça arızalarında 1 yıl sizlere işçilik garantisi sunmaktadır. Kadıköy Amana servisi ile beyaz eşyalarında oluşan küçük sorunlara büyük çözümler bulmayı seçti. 
 
Kadıköy Amana servisi teknik destek ekibi aracılığıyla kendinizi farklı hissetmenizi sağlar.Müşterilerimize sunduğumuz ayrıcalık ve yenilikler ile birlikte her zaman bizleri seçtiğinizi biliyor ve teşekkürlerimizi sunuyoruz. 
 
Ayrıca ödeme konusunda da sizlerin cebini yakmaz. Dilerseniz kapıda kredi kartı ile de ödeme gerçekleştirmeniz mümkündür.
 
Eğer Kadıköy Amana servisi ile ayrıcalık hissetmek istiyorsa tek yapmanız gereken çağrı merkezlerimizden bize ulaşarak randevu almanız!
 

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA