• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Kadıköy Alarko Kombi Servisi

Kombiler her evin demirbaşlarından biridir. Bunun için de özellikle bayanlar olası bir hasar durumunda aniden panik yapar. Ancak artk korkularınızı yenmenin zamanı geldi. Çünkü Kadıköy Alarko kombi servisi hizmetinden yararlandı ve çok da memnun kaldı! Sizler de bizimle tanışarak hemen randevunuzu çağrı merkezlerimizi arayarak oluşturabilirsiniz.
 
Kadıköy Alarko Kombi Klima Servisi Peki bizler kimiz? Bizler geniş araç filosu ve emrinde çalışan bir çok teknik destek elemanı ile birlikte TSE belgesine sahip olan bir firmayız.
 
Günümüz koşullarına göre her zaman eğitimleri güncellenen teknik ekibimiz sorumluluklarından kaçmadan belirttiğiniz saatte adresinizde bulunmaktadır. Ayrıca bizler sizlere yedek parça ve kaliteli işçiliğimiz için 1 yıl garanti sunmaktayoz. Şöyle ki, Kadıköy Alarko kombi servisi hizmeti ile yepyeni gibi duran eşyaları ile sıkıntılarını çözüme kavuşturdu.
 
İşte bizler bu noktada sizlerinde çözüme kavuşmanız ve yeni kombi almamanız için Kadıköy Alarko Kombi Klima Servisi hizmetini seçtiği gibi seçmenizi tavisye ediyoruz. 
 
Ayrıca sizlere sunduğumuz kredi kartına taksitle ödeme ya da kapıda ödeme imkanı ile asla zorlamıyoruz.Gelin, kalitemiz ve farkımızla tanışın!
 

F0 + İng Anahtarı Arıza Kodu 

Cihazın Su Bar Eksik Oldugu Ve 1,5 Getirmeniz Gerekmektedir.

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA