• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Göztepe Termostar Servisi

Sizlerde kaliteli hizmetten yararlanmak istemez misiniz. 
 
O halde Göztepe Termostar teknik servisine bekliyoruz. Teknik servis konusunda aradığınız her şey Göztepe Termostar teknik servisinde. Deneyimli ve güler yüzlü personelimiz ve alanında uzman teknik servis personelimiz ile 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.
 
Göztepe Termostar teknik servisine çağrı merkezlerimizden ulaşabilirsiniz. TSE belgeli firmamız sizlere 1 yıl işçilik ve yedek parça garantisini sunmaktadırlar. Termostar teknik servis olarak bizler siz müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için kendimizi her konuda yenilemekteyiz.
 
Müşteri memnuniyeti odaklı firmamız teknik servis konusunda üstün tecrübeli ekibiyle her zaman ve her koşul da sizlere en kaliteli hizmeti vermek için Göztepe de sizlerle buluşmuştur. Müşterilerine her türlü kolaylığı sağlayan Göztepe Termostar teknik servisi herzaman tercih sebebi olmaktadır. Göztepe Termostar teknik servis kapıda kredi kartı ile ödeme seçenekleri ile de sizlere ayrıcalıklar tanımaktadır.
 
Sizler  kaliteli hizmeti en uygun ödeme seçenekleriyle ve en hızlı şekilde faydalanmak için Göztepe Termostar teknik servisini tercih edin. 
 
Memnuniyetiniz başarımızın simgesi olsun.
 
 

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA