• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Göztepe Baymak Servisi

Göztepe Baymak Kombi & Klima Teknik Servisi

Aynı Gün Servis Hizmeti Verilmektedir.

Evlerimizde, işyerlerimizde tamamen hayatımızı dengelememizi sağlayan kombilerimiz için bozulması oldukça can sıkıcı bir durumdur. Bunun için de bozulması durumunda Göztepe Baymak kombi servisi hizmetini tercih edebilir ve hızlı çözümlere kavuşarak hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. 
 
Göztepe Baymak kombi servisi olarak bizler teknik destek ekibimiz ve geniş araç filomuzla birlikte hizmette sınır tanımamaya devam ediyoruz. Üstelik en uygun fiyat seçenekleri kapsamında gerçekleştirebilmemiz de mümkündür.
 
Ayrıca hizmette tamamen sizlerin hayatını kolaylaştırmaya yönelik çalışmalar yapıyoruz. Bunun için de teknik ekibimiz verdiğiniz adrese saatinde gelmektedir. Bununla birlikte hızlı çözümlere ulaşmak ve kombilerinizi hemen tamir edebilmek için teknolojik gelişmeler kapsamında teknik ekibimize eğitim sağlamaktayız. 
 
Göztepe Baymak kombi klima servisi olarak da ödeme koşullarımızı esnek tutuyoruz. Böylelikle cüzi fiyatlarla kalitemizden de ödün vermeden kapıda ya da kredi kartına taksit seçeneklerimizi değerlendirebilirsiniz. Ayrıca yedek parça ve işçilik için 1 yıl garanti süresi tanıyoruz. Bu süre içerisinde de tekrardan bir hasar ile karşılaştığınız takdirde ekstra ücret talep etmiyoruz. 
 
Eğer bizler ile tanışmak, kalitemizi yakından görmek istiyorsanız hemen çağrı merkezimizi arayarak anında randevu oluşturabilirsiniz. 

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA