• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Göztepe Arçelik Kombi Klima Servisi

Kombiler tamamen hayatımızın merkezinde olan ve eksikliğini duyduğumuz eşyalarımızdır. Bundan kaynaklı da bozulduğu zaman bize en yakın olan ve en kaliteli hizmeti uygun fiyat seçenekleri ile değerlendirebileceğiniz Göztepe Arçelik Kombi Klima Servisi hizmetini tercih edebilirsiniz. 
 
Göztepe Arçelik Kombi Klima Servisi tamamen hayatımızda kolaylık sağlamak amacıyla hizmet sunmaktadır. Kalite standartları kapsamındaki hizmetimizde TSE belgemiz, geniş araç filomuz ve teknik ekibimiz belirttiğiniz adrese saatinde gelmektedir. Ayrıca bizler gelişen teknolojinin sonucunda da teknik ekibimizi birtakım eğitimler ile destekleyerek hızlı çözümler üretmelerini sağlıyoruz. 
 
Ödeme koşullarımızda da bütçenizi sarsmadan hem kredi kartına taksit imkanı hem de kapıda nakit olarak ödeme seçeneklerimizi değerlendirebilirsiniz. Yedek parça ve alanında uzman olan teknik ekibimizin işçiliği için de 1 yıl garanti vermekteyiz. 
 
Göztepe Arçelik Kombi servisi ile kaliteli hizmeti yakından görmek istiyor ve Kombilerinizin hemen tamir edilmesinden yanaysanız da çağrı merkezlerimizi arayarak randevunuzu oluşturabilirsiniz.
 

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA