• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Göztepe Amana Servisi

Anadolu yakasına bağlı olan Göztepe geniş evleri ve caddeleri ile İstanbul'un en çok sevilen semtlerinden biridir.
 
Göztepe, merkezi noktalara yakınlığı aracılığıyla sık sık uğranan ve yoğunluğun yaşandığı semtlerden olmasına karşılık aileler için en uygunudur. 
 
Beyaz eşyalarına da önem veren Göztepe Amana Maytag servisi ile kolaylıkla oluşabilecek büyük ya da küçük hasarları anında halledebilmektedir. 
 
Kaliteli ve eğitimli olan teknik destek ekibi sorumlulukların bilincinde olarak randevu saatinde adresinize gelmektedir.
 
Geniş araç filosu ne bir çok çalışanımızla en iyi servis hizmeti sunduğumuzu iddia ediyor ve servis konusunda çığır açtık.
 
Göztepe Amana servisi tercih ederken güvenden ve kaliteden asla şaşmamak adına en mantıklı kararı  verdi. TSE  belgelerine sahip olarak standartların tüm prosedürlerini uygulamaktadır. 
 
Randevu saatleri için çağrı merkezlerimizi arayabilirsiniz. Geniş aqraç filomuz ve kaliteli işçiliğimiz, yedek parçalarımız 1 yıl garantilidir. 
 
Göztepe Amana servisi ile hayatında kolaylık isteyen ve beyaz eşyalarını emin ellere emanet etmek için bizimle tanışabilir, kaliteli ve güvenli servis anlayışını hissedebilirsiniz.
 

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA