• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Göztepe Airfel Kombi Servisi

Göztepe Airfel Kombileriniz için bir çok sıkıntı ortaya çıkabilmektedir. Servise gitmesi için böyle bir durumda Göztepe Airfel servisi seçerek sorunlarına hızlı bir çözüm bulmuştur. 
 
Beyaz eşyalarınızı arıtk kolayca tamir ettirebilir ve emin ellerde olduğundan içiniz rahat olabilir. Prosedürlere göre davranan firmamız geniş araç filosu ve TSE belgesi kapsamında her türlü sıkıntınıza hızlı ve anında kalıcı çözümler üretmektedir. 
 
Yedek parça ve işçiliğin 1 yıl garantili olarak sunulduğu Göztepe Airfel servisi ile teknik destek elemanlarımız sorumluluklarının bilincinde olarak kaliteli hizmet anlayışını sürdürmektedir. 
 
Göztepe Airfel servisi ile beyaz eşyalarının hizmet kalitesinde en büyük mutluluğu yaşadığını belirterek ödeme konusunda da kolaylık sağlamasından memnun kaldığını ifade etti. Ödeme konusunda kredi kartına taksit ya da kapıda ödeme seçenekleri sunmaktayız.
 
Eğer sizler de Göztepe Airfel servisi seçtiği gibi bizler ile birlikte olmak ve çalışma kalitemizden faydalanmak istiyorsanız çağrı merkezlerimizden bize ulaşabilir ve anında hizmet alabilirsiniz. 

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA