• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Fındıklı Ferroli Servisi

Ferroli servisi  alanlarında eğitimli, uzman  personeli ile hizmetin en güvenlisini  ve en kalitelisini müşterilerine sunmak  için gece gündüz 7/24 hizmet politikası ile çalışmaktadır.
 
Fındıklı Ferroli servisi olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız ile  müşterilerimize her daim en iyi hizmeti sunmak için ger geçen gün yenilenmekteyiz. Fındıklı Ferroli servisi çağrı merkezlerinden bize ulaştığınızda çok rahat bir şekilde teknik servis talebinde bulunabilirsiniz.
 
Fındıklı Ferroli servisi olarak alanımızın en iyisi olmak için siz müşterilerimizin memnuniyetin sürekli ön planda tutmaktayız.
 
Fındıklı Ferroli servisi sahip olduğu TSE belgesi ile kalitesini kanıtlarken aynı zamanda tüm beyaz eşyalarınızın tüm bakım onarım ve tamir işlerini bir yıl orijinal yedek parça garantisi ile yaparak sizlere güven dolu hizmeti veriyoruz. Müşterimiz her zaman bizim için özeldir. 
 
Fındıklı Ferroli servisi  olarak alanımızın en iyisi olduğumuzu sizlere de göstermemiz için teknik servis konusunda bizleri tercih edin. 7 /24 hizmet politikasını benimsemiş olan Ferroli servisine istediğiniz zaman ulaşabilir, en doğru hizmeti en kaliteli şekilde almak için bir telefon edin, siz de memnun kalın.
 

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA