• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Fındıklı Airfel Kombi Servisi

Fındıklı Airfel Kombi Servisi hemen hemen artık her evde bulunmaktadır. En önemli sebebi ise zaman, enerji ve su kaybını önleyecek nitelikte olmasıdır. Bu yüzden de Fındıklı Airfel Kombi servisi hizmetini seçerek en mantıklı yolu tercih etmiştir. 
 
Bizler kendisine ve çalışmasına güvenen TSE belgesine sahip olan geniş araç filomuzla çalışmalarını gece gündüz sürdüren bir firmayız. Bu açıdan baktığımızda da gelişen ve değişen teknolojinin sorumlulukları ile teknik destek elemanlarımızın eğitimlerini sürekli olarak güncelliyoruz. Yedek parça ve işçiliğimizin 1 yıl garantili olarak verilen servis hizmetinde Fındıklı Airfel Kombi servisi ile memnuniyetini dile getirdi. 
 
Ayrıca sizlerin zor durumda kalmasını önleyerek en erken zaman randevu oluşturuyoruz. Teknik destek elemanlarımız belirtilen randevu saatinde adresinizde bulunuyor ve küçük sorunlara büyük çözümler getiriyor. 
 
Fındıklı Airfel Kombi servisi ile ödeme konusunda da kapıda ya da kredi kartına taksit imkanı sunmamızdan memnuniyet duyduğunu dile getirmiştir. Sizler de sunulan bu kaliteli hizmet ile bulaşık makinenizde oluşan hasarlar için çağrı merkezlerimizi arayarak anında randevunuzu oluşturabilirsiniz. 

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA