• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Feneryolu Amana Servisi

İstanbul'un Bağdat caddesi üzerindeki en nezih semtlerinden biri olan Feneryolu beyaz eşyalarındaki oluşan sıkıntıları çözüme ulaştırmak üzere kararını verdi.
 
Feneryolu Amana servisi seçerken her şeyi bildi, öğrendi. Amana servisinin en kalitelisi, sorumluluklarının bilincinde olduğunu ve güvenli servis hizmeti ile gülümsettiğini öğrenen Feneryolu tercihinden şaşmadı. 
 
Beyaz eşyalarımız evimizde kolaylık yaratan en önemli materyallerdir. Şöyle ki, bir çamaşır makinenizin hasar gördüğünü düşünün ve bu yüzden de birikmiş olan çamaşırlarınızla kala kaldığınızı...
 
İşte bu sorunu en hızlı çözmeyi amaçlayan Fenerbahçe Amana servisi için randevu almaktan asla vazgeçmedi.
 
Geniş araç filomuz ve binlerce teknik destek ekibimiz sayesinde çağrı merkezlerimizden aldığınız randevuların saatinden şaşmadan sorumluluklarımızın bilincindeyiz. 
 
TSE belgelerine sahip olan firmamız yedek parça ve işçilik için sizlere 1 yıl garanti sunmaktadır. Ayrıca ödeme konusunda kolaylık sağlayarak kapıda kredi kartı ile ödemelerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.
 
Vizyonumuz, misyonumuz ile yıllardır çalışma politikamızı sürdürmekteyiz. Feneryolu Amana servisi sayesinde kaliteli ve güleryüzlü hizmete kavuşabilir, güvenle beyaz eşyalarınızı emanet edebilirsiniz.
 

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA