• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Fenerbahçe Arçelik Kombi Klima Servisi

Kombiler ısınmamıza, sıcak suyumuzu sağlamaya ve yemek pişirmeye yarayan yaşamsal fonksiyonlarımızı devam ettiren en önemli elektronik eşyalardır. Bizler Fenerbahçe Arçelik Kombi Klima Servisi olarak hayatınızı kolaylaştırma yolunda hızlı olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. 
 
Fenerbahçe Arçelik Kombi Klima Servisi ile bizler TSE belgemiz, geniş araç filosu ve teknik ekibimiz doğrultusunda kaliteli hizmetimizi sunarken bir yandan da teknolojik gelişmelerin sonucunda da birtakım eğitimler alarak gündemi takip etmekteyiz. Ayrıca her zaman sorumluluklarımızın farkında olarak bizler vermiş olduğunuz adrese saatinde gelmekteyiz. 
 
Ayrıca ödeme koşullarımızın esnekliği de bütçenizi sarsmayacaktır. Bunun sonucunda da isterseniz kapıda nakit olarak isterseniz de kredi kartına taksit imkanları ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. 
 
Fenerbahçe Arçelik kombi servisi sizlere hem yedek parça hem de uzman ekibimizin işçiliği için 1 yıl garanti vermektedir. Eğer sunmuş olduğumuz imkanlar ile tanışmak ve kaliteyi yakından görmek istiyorsanız hemen randevunuzu almak üzere çağrı merkezlerimizi arayabilirsiniz.

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA