• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Erenköy Termostar Servisi

ERENKÖY Termostar Kombi Servisi

0216 471 80 95 Teknik Servis

0532 646 84 10 Aynı Gün Servis Hizmeti

Kombi servisinde tüm beyaz eşyalarınızın teknik servis konularında, tamiratından bakım onarımına kadar haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz hizmet veren Erenköy Termostar Servisi müşterilerini en kısa zamanda ulaşma hızıyla güven vermektedir. TSE belgeli servis noktası Erenköy Termostar sersivi kredi kartı ile kapıda ödemeği seçeneğine sahiptir.
 
Aynı zamanda bir yıl orijinal yedek parça hizmeti ile siz müşterilerimize güven vermektedir. Erenköy de fark yaratmayı başaran Erenköy Termostar servisi güleryüzlü personeli ile , günümüz teknolojisine uyum sağlayan çalışanlarına sunduğu eğitimler ile  hizmetin en kalitelisini en doğrusunu vermeye devam edecektir. 
 
Kendini işine adayan , kendi alanlarında uzman kadrosu ile Erenköy bölgesinde servis noktası sıkıntısı yaşayan herkesin fikrini değiştiren Erenköy Termostar servisi; size bir telefon kadar uzakta. Koşullar ne olursa olsun çağrınıza en kısa sürede cevap verecek  olan tek servis noktası ; Erenköy Termostar Servisi sizler için çalışmaya devam edecektir.
 

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA