• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Erenköy Falke Servisi

Erenköy ve bölgesinde yaptığı çalışmalarla adını duyuran, verdiği servis hizmeti ve alınan sonuçlarla 
 
Erenköy sakinlerinin güvenini kazanan, hızlı ve kısa sürede işlem gerçekleştiren servis ekibi ile zamandan kazandıran Erenköy Baymak Falke kombi servisi olarak  sektörünün lider firması olarak haklı gururunu yaşıyoruz.
 
Kombinizin bakımlarını yaptırmadınız mı? Kombinizin tamir ve onarım işlerinde yeterli hizmeti alamıyor musunuz? Erenköy Falke kombi servisi ile tanışmanızın zamanı geldi. Biz Erenköy Falke kombi servisi olarak   sahip olduğumuz TSE belgemiz ile standartla uygun hizmet vermekteyiz. 
 
Servisi olarak  kapıda kredi kartı ile ödeme kolaylığı ile ev ekonomisine katkıda bulunurken aynı zamanda bir yıl orijinal yedek parça garantisi ile kombilerinizin tüm servis işlemlerini gerçekleştirerek güven dolu hizmetiz veriyoruz. Erenköy Falke kombi servisi olarak bütün sıkıntılarınızdan kurtarmak için bize bir telefon açmanız yeterli. 
 
Haftanın 7 gün 24 saati hizmet veren ekibimiz ile sizlere en kısa zamanda kaliteli hizmeti ayagınıza kadar getiriyoruz.Müşterilerimizin memnuniyetini maksımum duruma getirmek için profesyonel ve  deneyimli personelimizle çalışmalarımıza devam edeceğiz.
 

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA