• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Erenköy Amana Servisi

Erenköy birbirinden şık yapılanmaları ve seçkin insanları ile İstanbul'un en çok rağbet gören bölgelerinden biri haline gelmeye başlamıştır. 
 
Beyaz eşya satın alırken kalitesi kadar servis hizmeti ve garanti süresi önem arz etmektedir. İşte bu noktada Erenköy Amana servisi ile beyaz eşyasını emin ellere teslim edebilirsiniz.
 
Bizler çünkü sorumluluklarımızın bilincinde ve alanında profesyonel olan teknik destek ekibimiz sayesinde küçük sorunlarınıza büyük çözümler üretiyoruz. 
 
Geniş bir çalışma ekibimiz ve araç filomuz kapsamında yedek parçalarda ve işçilik için de 1 yıl garanti süresi bulunmaktadır. Baktığımız zaman beyaz eşyanızın sorun çıkarıyor olması sizleri korkutur.
 
Çünkü cebinizden belli bir bütçe çıkmaktadır. Bunun için de her zaman değişiklik yapmak maalesef olası bir durum değildir. 
 
Beyaz eşyalarınızın hasar görmesi durumunda artık korkmanıza gerek kalmayacak.
 
Çünkü Erenköy Amana Maytag servisi ile çağrı merkezimiz aracılığıyla bizlere ulaşıyor ve en uygun zaman diliminde sorunlarına çare üretmemize izin veriyor. 
 
Kapıda kredi kartı ile ödeme yolu ile beyaz eşyalarınızı en sağlıklı ve deneyimli ekibe iç rahatlığı ile bırakabilirsiniz. 
 
 

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA