• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Dudullu Termostar Servisi

DUDULLU Termostar Kombi Servisi

0216 471 80 95 Teknik Servis

0532 646 84 10 Aynı Gün Servis Hizmeti

Firmamızı  her gün geliştirerek çalışmaya devam etmekteyiz. Kombi alanında teknik servisin ne kadar önemli olduğunu bilen müşterilerimizin beklentilerini en yüksek seviyede karşılamak için, Dudullu Termostar Kombi servisi olarak teknik ekibimizi gerekli olduğu alanlarda en iyi eğitimleri aldırtarak, tecrübe ve bilgi birikimi ile en iyisi olmayı hedefliyoruz.
 
Bir kombi servisinden beklenen beklentiler ne kadar teknikle bakım onarım ve tamiratla ilgili olursa olsun , güler yüzün de ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. 
 
Dudullu Termostar kombi servisi olarak güler yüzlü personelimizle birlikte haftanın 7 gün 24 saati aralıksız kesintisiz en hızlı sürede sizden gelen çağrıları cevaplıyor, en kısa sürede kombinizin servisi için istenilen adreste oluyoruz.
 
Bir yıl orijinal yedek parça garantisiyle güvenli hizmeti sunan Dudullu Termostar kombi teknik servisi olarak kapıda kredi kartı ile ödeme kolaylığı ile müşterilerimize kolaylık  sağlıyoruz. Dudullu Termostar kombi olarak mükemmeliyetçi yapımız ile TSE belgeli kombi servisi olarak Dudullu hizmet vermeye devam edeceğiz.
 

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA