• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Dudullu Ariston Servisi

Dudullu Ariston Kombi & Klima Teknik Servisi

Aynı Gün Servis Hizmeti Verilmektedir.

Dudullu Ariston Kombi Servisi ile hızlı çözümlere kavuşmuştur. Bunun için de yaptığı araştırmalar ile bizi tercih etmekten oldukça memnun kalmıştır. 
 
Neden mi bizi tercih etti? TSE belgesi ile kaliteli hizmeti sağlayan, geniş araç filosu ve teknik ekibi ile gece gündüz çalışan bir firmayız. Ayrıca bu hususta da Kombiların en son teknolojik özelliklerine göre çalışanlarımızı eğitimlere tabi tutmaktayız.
 
Dudullu Ariston Kombi servisi ile tamamen hayatında kolaylık yaratmıştır. Ödeme konusunda bütçenizi zorlamıyoruz. Üstelik kredi kartına taksit seçeneklerimizi de değerlendirebilirsiniz. 
 
Sizlere sunduğumuz bir diğer imkan ise 1 yıl garantili olan yedek parça ve işçiliğimizdir. 1 yıl boyunca oluşabilecek başka teknik aksaklıklarda ücrette ekstradan bir ödemede bulunmuyorsunuz. 
 
Dudullu Ariston Kombi Klima servisi kapsamında bize ulaşmak için çağrı merkezlerimizi aradı ve randevusunu oluşturdu. Vizyonu, misyonu ve çalışma politikasından ödün vermeyen firmamız ile tanışmak için sizler de geç kalmadan bizi arayabilirsiniz. 

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA