• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Cevizli Termostar Servisi

CEVİZLİ Termostar Kombi Servisi

0216 471 80 95 Teknik Servis

0532 646 84 10 Aynı Gün Servis Hizmeti

Termostar kombi servisi verdiği kaliteli hizmeti politikası haline getirmeyi başarmıştır. Cevizli Termostar kombi servisi olarak bizler siz değerli müşterilerimizin isteklerini en iyi şekilde yapmak için hizmetlerimize devam etmekteyiz. Cevizli Termostar kombi servisimize çağrı merkezlerimizden ulaşıp günün her saati servis desteği talebinde bulunabilirsiniz. 
 
kombinizle ilgili her türlü probleme çözüm bulacak tecrübeli personelimiz haftanın 7 günü sizlere hizmet için çalışmaktadırlar. kombinızın montajı , onarımı , periyodik bakımı için kapı kapı dolaşmanıza gerek kalmadı. kombi konusundaki her şey için bir telefonunuz yeterli. Cevizli Termostar kombi servisi TSE belgeli olup 1 yıl işçilik ve yedek parça garantisi sunmaktadır. kombiniz sağlığınızdır. 
 
Bu yüzden kombinızın periyodik bakımlarında tamamen doğal ürünler kullanmaktayız. Cevizli Termostar kombi servisi olarak bizler siz müşterilerimize daha iyi hizmet için kendimizi yenilemekten hiçbir zaman geri kalmadık. Müşterilerimiz her şeyin en iyisini hakkettiğini düşündüğümüz için Cevizli de sizlerin hizmetinizdeyiz.
 

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA