• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Cevizli Arçelik Kombi Klima Servisi

Kullanımı hayatımızda bir çok alanda kullanılan aygaz , su ısıtıcı ve en önemli ısı kaynağınız kombiniz mi bozulması hemen paniğe yol açar. Bunun için de Cevizli Arçelik Kombi Klima servisi hizmetini tercih edebilirsiniz. 
 
Bizi tercih etmenizdeki en önemli nedenlerden biri de kalite standartlarımızı bozmadan sizlere hizmet sunuyor olmamızdır. Ayrıca teknik ekibimiz ve geniş araç filomuzla birlikte Cevizli'ün bir çok yerinde her an çalışmalarımıza devam ediyoruz.Teknik ekibimiz Kombilarınızın en hızlı şekilde tamir edilmesi için teknolojik gelişmeler karşısında eğitim almaktadır. 
 
Üstelik teknik ekibimiz sorumluluklarının bilincinde olarak belirtmiş olduğunuz adrese saatinde gelerek bekletmemişlerdir. Şöyle ki, ödeme imkanlarını da esnek tutan firmamız kredi kartı ile ödeme imkanı sunarken kapıda da ödeme yapmanızı sağlıyor. 
 
Cevizli Arçelik Kombi Klima Servisi olarak yedek parça ve teknik ekibimizin sunmuş olduğu işçilik için de 1 yıl garanti vermekteyiz. Eğer sizler de bizimle tanışmak ve kalitemizi yakından görmek istiyorsanız hemen çağrı merkezlerimizi arayarak anında randevu alabilirsiniz. 

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA