• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Çengelköy Protherm Servisi

Çengelköy Protherm Servisi

0216 471 80 95 Servis Merkezi

0532 646 84 10 Aynı Gün Servis Hizmeti Alabilirsiniz

 
Sektörünün vazgeçilmez birimi olan Çengelköy Protherm Servisimiz , sürekli gelişen teknoloji öncülüğünde ekibimize vermiş olduğumuz eğitimler doğrultusunda müşterilerimize kaliteyi, güveni sağlıyoruz.
 
Çengelköy Protherm servisi bulunduğu bölgeye en kısa zamanda , farklı çözümler sunarak, kalite odaklı çalışmaları ile Çengelköy  bölgesinin en aranılan en iyi servisi olmayı başarmıştır. 
 
Onarım ve bakım  gerektiren , teknik servis hizmeti doğrultusunda klimanız kombiniz olsun emin ve sağlam ellerde en güzel işlemlerden geçmekle birlikte 1 yıl orijinal yedek parça garantisi ile siz müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir. TSE belgeli servis noktalarımız ile Çengelköy Protherm Servisi bölgesinin en güvenilir servisi olmuş, sektöründe zirveye oturmuştur.
 
Çengelköy bölgesine  7 gün 24 saat gece gündüz aralıksız hizmet veren Çengelköy Protherm Servisi ve nitelikli servis ekibimizle müşterilerimizin güler yüzlü kalmaları için daima en iyi şekilde hizmet vermeye devam edeceğiz.
 
Kredi kartı ile kapıda  ödeme seçeneği sunan Çengelköy Protherm Servisi siz müşterilerimize kolaylık sağlamaktadır. Sektörümüzde zirvede kalmak için sürekli gelişmek için çalışacağız.
 

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA