• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Çekmeköy Vaillant Servisi

Çekmeköy Vaillant Kombi Klima Servisi

0216 471 80 95 Kombi - Klima 

0532 646 84 10 Aynı Gün Servis Hizmeti

TSE belgeli kombi servisi olarak mükemmeliyetçi yapımızla Çekmeköy’de en doğru kombi servis hizmetini vermek için çalışmalarımıza devam ediyoruz Kombi alanında teknik servisin ne kadar önemli olduğunu bilen müşterilerimizin beklentilerini en yüksek seviyede karşılamak için, Çekmeköy Vaillant Kombi servisi olarak teknik ekibimizi gerekli olduğu alanlarda en iyi eğitimleri aldırtarak, tecrübe ve bilgi birikimi tam donanımlı bir kombi servisi olmayı hedeflemekteyiz.
 
Çekmeköy Vaillant Kombi servisi olarak sektörünün lider  firması olmak için, en güvenilir en doğru en iyi hizmeti veren kombi teknik servisi olmak için her gün yenilenerek , kurumumuzu   sürekli  geliştirerek hizmet vermeye  devam etmekteyiz. 
 
Kombiniz sizin güvenceniz ve sağlığınızdır.
 
Bir kombi servisinden beklenen beklentiler teknikle bakım onarım ve tamirat ve onarımla ilgili olsada  , güleryüzlü personelimizle birlikte haftanın 7 gün 24 saati aralıksız kesintisiz en kısa  sürede sizden gelen çağrıları cevaplıyor, en kısa hızlı sürede  kombinizin servisi için istenilen adreste oluyoruz. 
 
Bir yıl orijinal yedek parça garantisiyle güvenli hizmeti sunan Çekmeköy Vaillant Kombi servisi olarak kapıda kredi kartı ile ödeme kolaylığı ile müşterilerimize uygun ödeme koşulları  sağlıyoruz. devam ediyoruz.
 

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA