• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Çekmeköy Ferroli Servisi

Çekmeköy bölgesinde kombi servisi konusundan yaptığı çalışmalarla Çekmeköy bölgesi sakinlerinin güvenini kazanan, teknik servis aramalarına son veren, uzman ve nitelikli  kadrosuyla kendinden söz ettiren tek kombi  servisi olan Çekmeköy Ferroli Kombi servisi sizlere en iyi hizmeti sunmak için her geçen gün yenilenerek çalışmalarına devam edecektir. 
 
Sahip olduğu TSE belgesi ile kalitesinden söz ettiren Çekmeköy Ferroli Kombi servisi ile kombilerinizin tüm bakım onarım ve tamir işlerini bir yıl orijinal yedek parça garantisi ile yaparak siz müşterilerimize güven aşılamaya devam ediyoruz.
 
Çekmeköy Ferroli Kombi servisi  çağrı ekibimize yapacağınız bir telefonla en kısa zamanda sizlerin çagrılarını cevaplayan sizleri mağdur etmemek için olabilcek en kısa zamanda adresinize gelerek sorunlarınızı gidererek %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımıza devam edeceğiz. 
 
Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları için, teknolojinin gelişimine ayak uyduran , her biri kendi alanında  deneyimli, tecrübeli , uzman, bilgili personeller barındıran Çekmeköy Ferroli Kombi servisi sektörde fark yaratmaya devam edecektir. 
 

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA