• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Caddebostan Arçelik Kombi Klima Servisi

Evlerimize girdiği ilk günden beri oldukça sevilen kombilerimizin tamir edilecek konuma gelmesi durumunda Caddebostan Arçelik Kombi Klima Servisi hizmetinin ayrıcalıklarını tercih ederek hızlı sonuçlara ulaşabilirsiniz. 
 
Hayatınızı kaldığınız yerden devam ettirmeniz için sunduğumuz hizmette çığır açan Caddebostan Arçelik kombi servisi olarak bizler TSE belgesine sahip olduğumuzu ifade etmek isteriz. Kalite standartları kapsamında yürüttüğümüz çalışmalarımızda teknik destek ekibimiz sizlerin belirttiği adrese saatinde gelerek hemen problemin çözümü için uğraşlara başlar.
 
Ayrıca teknolojinin gelişmesi ile birlikte teknik ekibimiz düzenli olarak eğitimlere tabi tutulmaktadır. 
 
Caddebostan Arçelik Kombi Klima Servisi ödeme konusunda da sizlerin bütçesini zorlamadan cüzi fiyatlar sunmaktadır. Ayrıca ödemenizi kredi kartına taksit imkanları ile gerçekleştirebilirken kapıda da ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca yedek parça ve işçilik için de sizlere tam 1 yıl garanti veriyoruz.
 
Üstelik garanti süresi kapsamında herhangi bir bozulmada ekstradan ücret talebinde bulunmuyoruz. 
 
Eğer bizimle en kaliteli servis hizmetini almak ve hızlı sonuçlara ulaşmak istiyorsanız hemen çağrı merkezlerimizi arayarak anında ücretsiz randevunuzu oluşturabilirsiniz. 

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA