• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Buzdolabı Hizmetler

Buzdolabı Hizmetler

0216 471 80 95 / 0212 295 62 11

 

Buzdolaplarında yaşanan sorunlar günlük hayatın büyük oranda aksamasına sebep olur. Bu sorunlar arasında buzdolabının yeterince soğutmaması en sık karşılaşılanlardan biridir.

 

Ayrıca buzdolabında soğutma ayarları ile ilgili sorun yaşamak da mümkündür.

 

Ayarlar için ayrılan bölüm kullanım dışı kalmış olabilir veya bu bölümde gerekli ayarlamalar yapılsa bile buzdolabında belirlenen soğutma düzeyi sağlanamayabilir.

 

Bunun dışında buzdolabındaki sesler ve koku da en çok şikâyet edilen problemler arasında yer alır.

 

Buzdolabında biriken su sorunu ise hem besinlerin zarar görmesine sebep olur hem de buzdolabındaki önemeli arızalardan birinin belirtisi olabilir.

 

Firmamızda tüm bu şikâyetler ile alakalı uzman ve teknik desteğe erişim sağlamak mümkündür.

 

Yedek Parça Desteği

 

Yukarıda belirtilen sorunlar dışında buzdolabının herhangi bir parçasının değişmesini gerektiren arızalarla da firmamız ilgilenmektedir.

Yedek parçaların firmamız tarafından temini mümkündür ve müşteriye sunulan tüm yedek parçalar 1 yıl garanti kapsamındadır.

 

Bu parçaların tekrar sorun çıkarması halinde firmamıza başvurulmalıdır.

 

Nöbetçi Teknik Ekip

 

Firmamız tüm hizmetlerini normal çalışma saatleri ile birlikte acil durumlarda da müşterilerine ulaştırmaktadır.

 

Müşterilerin firmamıza ulaşması halinde başvuruları hızlı bir şekilde değerlendirilerek geri dönüş ve bilgilendirme yapılmaktadır.

 

Gerekli durumlarda nöbetçi teknik ekibimiz ev veya iş yerlerine ulaştırılarak sorunun yerinde çözümü sağlanır.

 

Teknik ekiplerimiz uzman ve devamlı kendini geliştiren çalışanlardan oluşmaktadır.

 

Ayrıca İstanbul’da başta Anadolu yakası olmak üzere her yere ulaşım sağlayarak kaliteli ve güvenilir hizmet ulaştırmak firmamızın en önemli görevlerindendir.

 

Beyaz Eşya Servis Hizmetleri

 

Buzdolabının yanında teknik ekibimiz her türlü beyaz eşya ile alakalı arıza için de müşterilerimize yardımcı olmaktadır.

 

Bu sebeple oldukça geniş bir ürün ve hizmet yelpazesine sahiptir. Buzdolapları için yedek parça hizmetimiz mevcut olduğu gibi beyaz eşyalar için de gerekli yedek parça desteği müşterilere sağlanmaktadır.

 

Bütün bakım, onarım ve montaj hizmetleri 1 yıl garantilidir. Yedek parçalar da müşterilere 1 yıl süreli garanti imkânı ile verilmektedir.

 

Buzdolabı için yapılan bütün bakım ve onarım işlemleri diğer beyaz eşyalar için de uygulanmaktadır.

 

İstanbul Buzdolabı Servisi uzman kadrosu ve güvenilir teknik desteği ile tüm bu hizmetler kapsamında müşterileri memnuniyetine yönelik çalışmaktadır.

 

Teknik Ekiplere Eğitim Desteği

 

Günümüzde teknoloji oldukça yüksek bir hızla gelişmekte ve her gün yeni onarım, bakım ve montaj yöntemleri ortaya çıkmaktadır.

 

Firmamız tüm bu yeniliklere ayak uydurmak için teknik ekip çalışanlarına destek olmaktadır.

 

Uzmanlar sürekli güncellenen eğitim programlarına tabi tutularak bu eğitimler sonunda müşterilere daha kaliteli ve hızlı bir hizmet sunmak amaçlanır.

 

Böylelikle zaten işinde profesyonel olan teknik ekibin daha çok eğitilmesi ve uzmanlaşması sağlanır.

 

Ekonomik Hizmet

 

Firmamız müşterilerine her zaman onlar için en uygun ve ekonomik olan hizmet seçeneklerini sunmaktadır. Bu kapsamda kampanyalarımız da mevcuttur. Bunlardan faydalanmak için sitede bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmanız yeterli. Müşterilerimiz bizi arayıp şikâyetlerini bildirdiklerinde yaşadıkları sorun ile alakalı bilgi almaları mümkündür. Bununla birlikte başvuruları hızlı bir şekilde değerlendirilerek bilgilendirici bir geri dönüş yapılır.

 

Eve Servis Hizmeti

 

Buzdolabı ile alakalı sorunlar insanlara günlük hayatlarında büyük aksamalar yaşatabilir. Bu sebeple bu sorunların hızlı ve kaliteli bir şekilde çözülmesi oldukça önemlidir.

 

Firmamızın İstanbul’un öncelikle Anadolu yakası başta olmak üzere her yerine ulaşım imkânı mevcuttur.

 

Başvurularınız değerlendirildikten sonra en uygun ve ekonomik hizmet adresinize ulaştırılmak üzere yola çıkar. Ev veya işyerlerinde arızanın mevcut olduğu buzdolabı veya diğer beyaz eşyalarda yerinde bakım ve onarım yapılmaktadır.

 

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA