• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Bulgurlu Ariston Servisi

Bulgurlu Ariston Kombi & Klima Teknik Servisi

Aynı Gün Servis Hizmeti Verilmektedir.

 
Bulgurlu Ariston Kombi Klima Servisi bulunulan ortamı istenilen ısıya dönüştüren kombileriniz hasar görmesi konusunda servis hizmetinde çığır açan firmamızı seçen Bulgurlu servisi ile hayatını kolaylaştırmıştır. 
 
Geniş araç filomuz, TSE belgesi ve teknik ekibimizle birlikte  sunulan hizmetten memnun kalan Bulgurlu Ariston klima servisi için teşekkürlerini sunmaktadır. Bunun yanında yedek parça ve işçilik için de tam 1 yıl garanti sunmaktayız. Üstelik 1 yıl boyunca oluşabilecek ekstra hasarlardan yeniden bir ücret talebinde bulunmuyoruz. 
 
Bizlere ulaşmak için çağrı merkezlerimizden randevu alarak hemen klimalarınızın tamirini gerçekleştirebiliriz. Ayrıca ödeme konusunda da esnek davranıyoruz. Bütçenizi zorlamadan kredi kartına taksit seçeneklerimizi değerlendirirken kapıda da ödemeyi yapabilirsiniz. 
 
Bulgurlu Ariston klima servisi ile tanışmak için geç kalmadınız. Vizyonumuz, misyonumuz ve çalışma politikamız kapsamında teknik ekibimizi düzenli eğitimlerden geçiriyoruz. Sorumluluklarımızın kapsamında belirtilen adrese saatinde ulaşmaktayız. 

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA