• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Bulgurlu Arçelik Kombi Klima Servisi

Özellikle de ısınmak için kullanılan kombilerinizin bozulması ile araştırmaya başladıkları servis firmalarından biri olan Bulgurlu Arçelik Kombi Klima Servisi tamamen hızlı ve kaliteli bir hizmet sağlamaktadır. 
 
Bulgurlu Arçelik kombi servisi olarak bizler TSE belgemiz ile birlikte kalite standartları sonucunda her zaman hizmette çığır açmaya devam etmekteyiz. Ayrıca teknik ekibimiz ve uzman işçilikleri kapsamında bizler belirttiğiniz adrese saatinde gelerek sizlerin hayatını kaldığı yerden devam etmesini sağlıyoruz.
 
Üstelik teknik ekibimiz teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek düzenli bir şekilde eğitimlere tabi tutulmaktadır. 
 
Ödeme koşullarımızı da sizlere uygun olarak bütçenizi sarsmayacak şekilde düzenlemekteyiz. Şöyle ki, ödemenizi isterseniz kredi kartına isterseniz de kapıda gerçekleştirebilirsiniz. Yedek parça ve teknik ekibimizin sağladığı uzman işçilik için de tam 1 yıl garanti vermekteyiz. 
 
Eğer sizler de Bulgurlu Arçelik Kombi Klima Servisi hizmetinin performanslı, profesyonel işçiliği ile tanışmak ve hızlı bir şekilde kombilerinizi tamir etmemizi istiyorsanız çağrı merkezlerimizi arayarak anında randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA