• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Bostancı Bosch Kombi Servisi

0216 471 80 95 SERVİS MERKEZİ

0532 646 84 10 AYNI GÜN SERVİS HİZMETİ

 
Bostancı Bosch Kombi Servisi Son zamanlarda en son teknolojik gelişmelerle üretilen kombilerinizin bozulması kapsamında Bostancı Bosch Kombi servisi hizmetini tercih ederek sonuçlarını hızlandırmıştır. 
 
Sizler de Bostancı Bosch Kombi servisi hizmetini seçtiği gibi bizi seçebilirsiniz. Tek yapmanız gereken çağrı merkezlerimizden bize ulaşarak hemen randevu almanız olacaktır. Ayrıca bizler TSE belgesine sahip olan firmalardan biriyiz.
 
Geniş araç filomuzla standartların gerektirdiği ölçüde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yedek parça ve sunduğumuz kaliteli işçilik için de 1 yıl garanti vermekteyiz. Bu süre zarfı içerisinde ise oluşabilecek hasarlarda ekstrafan bir ücret talep etmiyoruz. 
 
Ödeme konusunda da asla sizi zorlamıyoruz. Şöyle ki, kredi kartına taksit seçeneklerimizi değerlendirebilirsiniz. İsterseniz kapıda da ödeme işlemi sağlayabilirsiniz.
 
Bostancı Bosch Kombi servisi hizmeti ile hayatını kolaylaştırmayı başarmıştır. Sizler de bu kolaylıklardan faydalanmak istiyorsanız bizimle tanışmakta gecikmeyin!

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA