• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Bostancı Arçelik Kombi Klima Servisi

Evlerimizde sıklıkla kullandığımız elektronik aletlerimizin bozulması sonucunda hemen paniğe kapılırız. Bunun için de en iyi ve en hızlı şekilde tamir edecek olan bir servis hizmeti sağlayan firma araştırmaya başlarız. Bu bağlamda ise Bostancı Arçelik Kombi Klima Servisi ile tanışabilir, hızlı ve kalıcı sonuçlara ulaşabiliriz. 
 
Bostancı Arçelik Kombi Klima Servisi olarak bizler geniş araç filosu, TSE belgesi ve geniş araç filosu ile her zaman sizlerin hayatınızı kolaylaştırmak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ayrıca teknik destek ekibimiz her zaman sorumluluklarının farkında olarak belirtilen adrese gecikmeden gelmektedirler. Teknolojik gelişmelerin kapsamında teknik ekibimiz düzenli aralıklarla eğitimlere tabi tutulmaktadır. 
 
Üstelik bizler kredi kartına ya da kapıda ödeme imkanı sağlayarak ödeme koşullarımızı da esnek tutuyoruz. Bostancı Arçelik servisi olan firmamız yedek parça ve teknik ekibimizin de uzman işçiliği için 1 yıl garanti vermekteyiz. Bu garanti süresi içinde de oluşan hasarlarda ekstradan bir ücret talep etmiyoruz. 
 
Eğer sizler de bizimle tanışmak ve kalitemizi yakından görmek istiyorsanız hemen bizleri arayarak çağrı merkezimizden randevunuzu ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz. 

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA