• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Bostancı Alarko Kombi Servisi

Kombiler için her türlü sıkıntıya anında çözüm ulaştıran firmamız kaliteli hizmet anlayışından asla ödün vermemiştir. Bostancı Alarko Kombi Klima Servisi ile aniden bozulan beyaz eşyalarını tamir ettirmek üzere memnuniyetlerini dile getirmektedir. 
 
TSE belgeli geniş araç filomuza sahip olan servis hizmetimizde eğitimleri sürekli güncellenen teknik destek elemanlarımız vizyonu, misyon ve çalışma politikamızdan asla ödün vermeden her şeyi en ince ayrıntısına kadar sizler sunmaktadır.
 
Sorumluluklarının bilincinde olarak randevu saatinde belirttiğiniz adreste olmaktadırlar. Ayrıca yedek parça ve işçiliğimizde 1 yıl garantili olarak sizlere sunulmaktadır. 
 
Sizlere her türlü imkanı sağlayarak kapıda ödemeniz ya da kredi kartına taksit imkanı ile zora düşmenizi önlüyoruz. Kalıcı ve anında çözümler sunmayı hedefleyen firmamızı seçen Bostancı Alarko kombi servisi hizmeti ile her zaman bizleri aramaktadır. 
 
Siz değerli müşterilerimiz Bostancı Alarko Kombi Klima Servisi sayesinde hayatında kolaylık sağladığı gibi sağlayabilirsiniz. Hemen çağrı merkezlerimizi arayarak bizden randevu alabilirsiniz. 

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA