• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Beylerbeyi Ferroli Servisi

Bir  kombi servis noktasından beklediğiniz en önemli özelliklerden olan TSE belgesine sahip olan, Beylerbeyi Ferroli Kombi servisi İstanbul Beylerbeyi semtinde yaptığı çalışmalarla Beylerbeyi semti  sakinlerinin kombi servisi arama ihtiyacını ortadan kaldıran en iyi kombi servisi olma özelliğini taşıyarak sektöründe lider konuma gelmiştir. 
 
Kombilerimiz evinizin güvencesi, sizin sağlığınızdır. Kombilerinizin tüm bakım onarım ve tamir işlerini büyük bir özenle maksimum hassasiyetle yapmaya devam eden Beylerbeyi Ferroli Kombi servisi ile kombilerinizin tüm bakım onarım ve tamir işlerini bir yıl orijinal yedek parça garantisi ile yaparak zirvedeki yolumuzda emin adımlara yoluna devam etmekteyiz.
 
Beylerbeyi Ferroli Kombi servisi çağrı merkezi en hızlı sürede sizlere en kaliteli servisi getirerek siz müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktadırç Müştelerimizin çağrılarını, en kısa sürede en hızlı şekilde cevaplayan çağrı merkezimle beklentilerinize cevap veriyoruz. 
 
%100 müşteri memnuniyetini ön planda tutan Beylerbeyi Ferroli Kombi servisi ile kapıda kredi kartı ile ödeme kolaylığı ile sizlere farklı avantajlar sunuyoruz.
 

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA