• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Beylerbeyi Ariston Servisi

Beylerbeyi Ariston Kombi & Klima Teknik Servisi

Aynı Gün Servis Hizmeti Verilmektedir.

En modern teknoloji ile üretilen Kombilerinin tamir edilecek olması konusunda Beylerbeyi Ariston Kombi servisi hizmetini tercih ederek memnun kaldı. 
 
Bir servis hizmetinden beklenen en önemli olgu kaliteli sunum yapıyor olmasıdır. Bu doğrultuda ise bizler sahip olduğumuz TSE belgemiz ile standartlarımızı düşürmüyoruz. 
 
Beylerbeyi Ariston Kombi Klima servisi hizmetini gözlemlediği zaman teknik ekibin sorumluluklarını beğendiğini ve her zaman bizi seçeceğini ifade ederek bizleri onurlandırmıştır. Üstelik 1 yıl garanti vermekteyiz. Bunun için de yedek parça ve işçiliğimizi sizlere sunarken 1 yıl boyunca oluşan teknik aksaklıklarda ekstra bir ücret almıyoruz. 
 
Hem ödeme seçeneklerimizi istediğiniz şekilde değerlendirebilirsiniz. Bu hususta da kredi kartına taksit yaparak bütçenizi zorlamazsınız. 
 
Beylerbeyi Ariston Kombi servisi hizmeti ile tanışmak üzere çağrı merkezlerimizi arayarak randevunuzu oluşturabilirsiniz. Kalite ile tanışmak üzere geç kalmak istemiyorsanız acele edin, avantajlı fiyatlarımızdan faydalananın!

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA