• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Beylerbeyi Arçelik Kombi Klima Servisi

Hayatımızdaki bir çok fonksiyonu düzenli olarak idame ettirmemizi sağlayan kombiler bozuldukları sırada hemen bir servis firması ile görüşmeye başlarız. Sizler Beylerbeyi Arçelik kombi servisi hizmeti ile tanışabilir ve kombilerinizin hızlı olarak tamir edilmesini sağlayabilirsiniz. 
 
Beylerbeyi Arçelik Kombi Klima Servisi hizmette sınır tanımamaya devam etmektedir. Bunun için de TSE belgesi kapsamında çalışmalarımıza devam ederken kalite standartlarımızı da düşürmüyoruz.
 
Vizyonumuz, misyonumuz ve çalışma politikamızdan ödün vermeden çalışan teknik ekibimiz teknolojik gelişmeleri takip ederek düzenli bir şekilde eğitimlere tabi tutulmaktadır. Ayrıca işinin uzmanlığını sorumluluklarının bilincinde olarak çalışmalarına devam eden teknik ekip sizlerin belirttiği adrese saatinde gelmektedir. 
 
Ödeme konusunda da asla sıkıntı yaşamanıza gerek kalmadan hem kapıda hem de kredi kartna taksit seçeneklerimizi değerlendirmenizi önerebiliriz. 
 
Beylerbeyi Arçelik Kombi Klima Servisi olarak hem yedek parça hem de uzman olan teknik ekibimizin işçiliği için sizlere 1 yıl garanti veren firmamızla tanışmak ve kalitemizi yakından görmek istiyorsanız hemen çağrı merkezlerimizi arayarak ücretsiz randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA