• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Beykoz Ariston Servisi

Beykoz Ariston Kombi & Klima Teknik Servisi

Aynı Gün Servis Hizmeti Verilmektedir.

 
İstanbul'un parlayan yıldızı olan Beykoz Ariston Kombi Klima servisi hizmeti ile elektronik eşyalarını emin ellere verdi. Servis hizmeti konusunda çığır açan firmamız TSE belgesine sahip, geniş araç filosu ve başarılı teknik ekibimiz ile birlikte eşyalarınızda oluşan küçük hasarlara anında çözüm bulmuştur. 
 
Bu noktada da biz prensip olarak eğitimler düzenliyor ve gelişen teknolojiyi takip etmekte devam ediyoruz. Ayrıca teknik destek ekibimiz yükümlülüklerinin farkında olarak sizlerin belirttiği adrese saatinde ulaşmaktadır.
 
Beykoz Ariston servisi hizmetini tercih ederken yapmış olduğu araştırmaların sonucu ile memnun kalmıştır. Üstelik bizler müşterilerimize 1 yıl garanti sunuyoruz. Sunduğumuz bu garanti çerçevesi kapsamında yedek parça ve işçiliğimiz bulunmaktadır. Ayrıca 1 yıl içerisinde de oluşan hasarlarınızda ekstradan bir ücret talebinde bulunmamaktayız. 
 
Beykoz Ariston servisi hizmeti ile tanışmak üzere çağrı merkezlerimizi arayarak randevu almıştır. Üstelik ödeme konusunda da sıkıntı yaşamadan seçeneklerimizi değerlendirmişir.  
 

Ariston Kombi 501 hata kodu: Alev yok

Ariston Kombi 305 hata kodu: P.C.B. arızası - Elektronik kart arızası

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA