• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Beykoz Arçelik Kombi Klima Servisi

Soğuk kış günlerinde ısınmak yöntemlerinden biri olarak tercih ettiğimiz kombilerimiz en hızlı ve en kaliteli s ervis hizmetini sağlayan firma olaran Beykoz Arçelik Kombi servisini tercih edebilirsiniz. 
 
Beykoz Arçelik Kombi Klima Servisi vizyonu, misyonu ve çalışma politikasından ödün vermeden çalışmalarını sürdürmektedir. Bunun için de TSE belgesi kapsamında çalışmalarımıza devam etmekteyiz.
 
Ayrıca teknik ekibimiz sizlerin hayatını kolaylaştıracak tarzda hızlı çalışmalar yapmaktadır. Bunun için de teknolojinin gelişmesi ile birlikte birtakım eğitimlere tabi tutulmaktadır. Ayrıca belirtmiş olduğunuz adreslere saatinde gelerek küçük sorunlarınıza büyük çözümler aramaya devam etmişlerdir. 
 
Beykoz Arçelik Kombi Klima Servisi olarak bizler bütçenizi zorlamadan cüzi fiyatlarla ödemeyi yapmanızı sağlıyoruz. Ayrıca ödemenizi isterseniz kapıda isterseniz de kredi kartına taksit imkanları kapsamında değerlendirebilirsiniz.
 
Yedek parça ve işçilik için sizlere sunduğumuz 1 yıllık garanti ve daha bir çok imkanlarımızı görmek istiyorsanız hemen çağrı merkezlerimizden bizi arayarak anında ücretsiz randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA