• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Ataşehir Arçelik Kombi Klima Servisi

Kombiler ilk üretildikleri andan itibaren hayatımıza girdi ve çok da sevildi. Bunun için de bozulduğu zaman eksikliğini hissetmekteyiz. Bozulduğu zaman araştırmaya başladığımız servis firması olarak Ataşehir Arçelik Kombi servisi ile tanışabilir ve tercihimizi ne kadar doğru kullandığımızı görebiliriz. 
 
Ataşehir Arçelik Kombi Klima Servisi olarak bizler TSE belgemiz ve geniş araç filomuzla birlikte teknik ekibimiz desteğiyle seri bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Ayrıca bizler yüksek kalitede hizmet sunmaya kendimizi adamak için teknik ekibimizi de teknolojik gelişmeler kapsamında bir çok eğitime tabi tutmaktayız. 
 
Ödemeyi kredi kartına ya da kapıda nakit olarak yapabilmenizi sağlayan firmamız yedek parça ve işçilik için sizlere tam 1 yıl garanti vermektedir. Üstelik bu garnati süresi içinde de oluşan hasarlardan ekstra bir talep etmiyoruz. 
 
Eğer sizler de Ataşehir Arçelik Kombi servisi ile tanışmak istiyor ve kalitemizi yakında görmek, farkınızı hissetmeksa amacınız randevunuzu oluşturmak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. 

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA