• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Altunizade Termostar Servisi

ALTUNİZADE Termostar Kombi Servisi

0216 471 80 95 Teknik Servis

0532 646 84 10 Aynı Gün Servis Hizmeti

Her türlü onarım işinizi en hızlı şekilde yapan Altunizade Termostar  tamir servisimize çağrı merkezinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
 
Geniş araç filomuz  ile bize ulaştıktan en kısa sürede evinize kadar gelip sorunlarınıza çözüm ortağı oluyoruz. TSE belgesine sahip tamir servis noktasına sahip  ve 1 yıl yedek parça garantimiz ile müşterilerimizin güvenini kazanma yolundaki çalışmalarımızdan sadece birkaçıdır.
 
Alanında eğitimli ve sektörün en deneyimli çalışanlarıyla her zaman en kaliteli ve en iyi tamir servisi olmayı hedeflemekteyiz.  Müşterilerimizin memnuniyetini kredi kartı ile kapıda ödeme seçenegi ile aynı zamanda kolaylıkta sağlıyoruz.
 
Sizin güveninizle birlikte daha iyiye doğru yürümenin ve sürekli gelişmenin gururunu taşıyoruz. Ve bu gururla  hep daha iyisini bulmak için gücümüzü tazeliyoruz. Altunizade Termostar tamir servisi olarak günden güne yenilenip gelişerek daha fazla hizmet için cabalıyoruz.  
 
Altunizade Termostar tamir servisi size hizmetin en kalitesini vermeyi garanti ediyor. Siz de en iyi hizmetten yararlanmak için Altunizade Termostar tamir servisini tercih edin.
 

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA