• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Alemdağ Arçelik Kombi Klima Servisi

Kombilerinizin hızlı ve kaliteli bir şekilde tamir edilmesi için Alemdağ Arçelik servisi hizmetini tercih edebilirsiniz. Sunduğumuz ayrıcalıklar ve imkanlar ile her zaman yanında olarak ayrıcalığınızı hissetmenizi sağlıyoruz. 
 
Alemdağ Arçelik Kombi Klima Servisi olarak kalite standartları kapsamında hizmet sağlıyoruz. Bunun için de ilk olarak sahip olduğumuz TSE belgesi ile gurur duymaktayız. Ayrıca teknik ekibimiz ise geniş araç filomuzla sabahtan akşama kadar seri bir şekilde çalışarak sizlerin hayatını daha da kolaylaştırmaya devam etmektedir. Teknolojik gelişmelerin kapsamında ise teknik ekibimiz düzenli periyotlarla eğitim almaktadır. 
 
Üstelik yedek parça ve teknik ekibimizin mükemmel işçiliği için tam 1 yıl garanti veren Alemdağ Arçelik servisi ödeme koşullarında sizleri zorlamaz. Ödemenizi isterseniz kredi kartına taksit ile isterseniz de kapıda nakit olarak ödeyebilirsiniz. 
 
Eğer sizler de sunmuş olduğumuz ayrıcalıklar ve imkanlar için bizimle tanışmak istiyorsanız ve kalitemizi de yakından görmek istiyorsanız hemen randevunuzu oluşturmak üzere çağrı merkezlerimizi arayabilirsiniz.

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA