• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Acıbadem Bosch Kombi Servisi

0216 471 80 95 SERVİS MERKEZİ

0532 646 84 10 AYNI GÜN SERVİS HİZMETİ

 
Elektronik aletlerinin onarılması gereken durumlarda Acıbadem Bosch servisi hizmetini tercih ederek sunulan ayrıcalıkların farkında vardı. 
 
Sizler de bu ayrıcalıkları hisstmek istiyorsanız tek yapacağınız şey bizden çağrı merkezlerimiz aracılığıyla randevu almanız olacaktır. Bizler gerniş araç filosu ve teknik destek elemanları kapsamında tamamen sizler için gece gündüz çalışıyor ve bu doğrultuda da sorumluluklarımızın bilincinde davranıyoruz.
 
Ayrıca belirttiğiniz adrese saatinde ulaşıyoruz. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek teknik destek elemanlarımızı düzenli periyotlarla eğitim düzenlemekteyiz. 
 
Acıbadem Bosch servisi aracılığıyla yedek parça ve kaliteli işçiliğin sunduğu 1 yıl garanti ile tanıştı. Bu süreç içerisinde oluşabilecek hasarlarda ekstradan bir ücret asla talep etmiyoruz. 
 
Ayrıca kredi kartına ya da kapıda da kolaylıkla ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Bu noktada Acıbadem Bosch servisi hizmeti ile tanışmak için geç kalmadı. Siz de geç kalmayın ve elektronik aletlerinizin hızlıca çözüme kavuşmasını seyredin!

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA