• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Acıbadem Ariston Servisi

Acıbadem Ariston Kombi & Klima Teknik Servisi

Aynı Gün Servis Hizmeti Verilmektedir.

Uzun yıllardır evlerimizde bulunan kombilerimiz teknolojinin gelişmesi ile birlikte artık en son modernlikle izlenilmeye başlandı. Acıbadem Ariston kombi servisi ile teknoloji harikalarından olan kombilarınızın bozulması durumunda en hızlı ve en kaliteli servis hizmetini almış olursunuz. 
 
Acıbadem Ariston kombi servisi olarak bizler tamamen en yüksek kalitede hizmet sunduğumuzu iddia ediyoruz. Sebebi ise TSE belgemizin bize dayattığı standartların da üzerinde çalışmalar yapıyor olmamızdır.
 
Ayrıca her zaman teknik ekibimiz kombilarınızı belirttiğimiz tarihler arasında tamir edip sizlere yeni gibi sunmaktadır. Eğer sizler de kombilarınızdan uzun süre ayrı kalmak istemiyorsanız ilk olarak servis hizmeti sağlayan firmaların hızlılığına dikkat etmelisiniz. 
 
Acıbadem Ariston kombi servisi olarak bizler teknik ekibimizi de teknolojik gelişmelerin sonucunda birtakım eğitimlere tabi tutarak sunulacak olan hizmetin kalitesini ve hızlılığını sağlamaktayız. 
 
Eğer sizler de hem yedek parça için hem de işçiliğimiz için sunduğumuz 1 yıllık garanti imkanlarındn faydalannmak istiyorsanız, en uygun fiyatlara en kaliteli servis hizmetini arıyorum diyorsanız hemen çağrı merkezlerimizden bizi arayarak randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA