• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com
(İLK YILDIZI SEN VER!)

                Beykoz Rowenta Süpürge Servisi

0216 471 80 95

0532 646 84 10

 

                Rowenta süpürge üretiminde adını duyurmuş markaların başında gelmektedir. Sektörde yılların tecrübesi ile faaliyetini sürdüren firmalardan biridir.

 

Beykoz Rowenta süpürge servisi hizmetlerine müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Belirli bir tecrübe sahibi kişiler çalışmaktadır.

 

Ayrıca ilgili ekipman ve donanım kontrolleri sonrasında teknik servis unvanını verilir. Bu nedenle de kaliteli hizmet için Beykoz Rowenta süpürge servisihizmeti kusursuzdur.

 

                Firmamız teknik destek, ilk çalıştırma ve bakım hizmetini ücretsiz müşterilerine sunmaktadır.

 

Tüketicilerin Rowenta ürünlerinde yaşayacakları sorunlara çözüm odaklı olarak görev yapmaktadır. Beykoz Rowenta süpürge servisihizmetlerinde tüketici haklarını savunur şekilde göre yapmaktadır.

 

                Süpürge Alımlarında Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

                Süpürge alırken evimizdeki diğer beyaz eşyalarda olduğu gibi belirli ihtiyaç dahilinde özelliğine göre alınır.

 

Her süpürge modelinin kendine has tasarımı ve özellikleri bulunur. Bu aşamada bazı konulara ayrıntılı olarak dikkat edilmelidir.

 

  1. Süpürgenin motor gücüne bakılmalıdır. Motor gücü aynı zamanda çekim gücü demektir. Düşük motor gücü temizliğin süresini uzatacaktır. Hızlı ve düzgün temizlik için güçlü bir motora ihtiyaç vardır.

 

  1. Süpürgelerin ihtiyaca ve kullanıma göre torbalı torbasız ve sulu şeklinde seçim yapılmalıdır. Torbalı ya da torbasız olması kişinin kendi tercihidir. Sulu süpürge ise toz ıslatarak topladığından anti alerjik olarak değerlendirilir.

 

  1. Ergonomik olması önemlidir. Ev süpürmesi insan vücudunu yoran bir durum olduğundan küçük hareketli ve tüm ek boruları ve parçaları ile kullanımı kolay olmalıdır.

 

  1. Enerji kullanımına da dikkat edilmelidir. Elektrik enerjisini çok yüksek seviyede değil orta dereceli olan süpürgeler tercih edilmelidir.

 

  1. Bakım ve onarım konusunda yayın servis ağı olan marka seçilmelidir.

 

  1. Fiyatından önce özellikleri incelenerek elektrik süpürgesi alınmalıdır.

 

  1. Uzun yıllar sorunsuz kullanmak için ihtiyaca uygun model seçilmelidir.

 

  1.  

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA