• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Beykoz Finlux Beyaz Eşya Servisi

0216 313 30 25 Teknik Servis

0532 646 84 10 Aynı Gün Servis Hizmeti

 

Beykoz Finlux Buzdolabı Servisi

 

                Beykoz ve civarında oturan Finlux beyaz eşya kullanıcılarımıza bu müjdeli haberi vermek hem bizler için mutluluk kaynağı iken aynı zamanda sizlerin de sorunlarınıza çözüm bulacağımız günü sabırsızlık ile bekliyoruz.

 

Beykoz Finlux buzdolabı servisi olarak hizmet Beykoz ve civarında hizmet vermekteyiz.

 

Beyaz eşyalarınızda marka aramaksızın kesin olarak tamir bakım ve onarım gibi durumlarda sizlerin yanınızda olduğumuzu belirtmek isteriz.

 

                Beykoz Finlux buzdolabı servisi olarak işinde uzman veya uzmanlaşma yolunda istikrarlı olarak çalışan tüm ekibimiz sizlerin tamir bakım veya onarım gibi durumlarında her zaman yanınızda olduğumuzu belirtmek isteriz.

 

Ayrıca işinde tamamı ile uzman olarak tecrübeleri ile göz alan teknik servis ekibimiz gelişen teknoloji dünyasını sürekli takip ederek oluşabilecek sorunlar hakkında kendini geliştirmektedir.

 

                Finlux Beykoz buzdolabı servisi olarak teknik servis ekibimizin sürekli olarak kendini geliştirmesi ise sizlerin sorunlarına en hızlı bir şekilde çözüm bulmasını sağlayacaktır.

 

Bunun sayesinde ürününüzün servis süresiniz günlerce beklemek zorunda kalmayacak en kısa tekrar sağlıklı bir biçimde ürününüzü kullanabileceksiniz.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA