• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Beyaz Eşya Servisi

0216 471 80 95 / 0212  295 62 11 Teknik Servis Ara

0532 646 84 10 Aynı Gün Servis Hizmeti

 

Beyaz Eşya Servisi Faturalı Kurumsal Garantili Merkezimizden Hizmet Alın.

 

Servis onarım ve tamiri konusunda İstanbul’un tüm ilçelerinde beyaz eşya servisi olarak hizmet vermektedir.

 

Bütün markalarda buzdolabınız ile ilgili donanım ve yedek parça sorunlarını, artık bizler çözeceğiz.

 

Görevi devralmış bulunmaktayız.

 

Sorunlarınız için üzülmeyiniz. Her marka kullandığınız için, artık beyaz eşyalarınız bize emanettir.

 

Beyaz Eşya Servisi Hayatımızda oldukça geniş bir yere sahip olan buzdolapları sayesinde, kolay ve sağlıklı olarak yaşamımızı sürdürmekteyiz.

 

Servisimiz olarak ürününüzü aldıktan sonra da, servis hizmetlerini size sunacak, sizleri bu konuda yalnız bırakmayacağız.

 

Beyaz eşya sektörü son zamanlarda çok fazla hareketlendiği için ve beyaz eşyalar en çok ihtiyaç duyulan eşyalardan olduğu için rekabet te başlamıştır.

 

Markalar arası rekabet oldukça artmıştır.

 

Biz beyaz eşyanızda herhangi bir problem yaşadığınızda yanınızdayız.

 

Sizler hiç üzülmeyin servisimiz olarak burada biz devreye girip beyaz eşyalarınızı tamir edeceğiz.

 

Beyaz Eşya Servisleri Üstelik en kısa sürede sizlere hizmet verip hiç beklemenize gerek bile duymadan günlük yaşantınıza kaldığınız yerden devam edeceksiniz.

 

Günlük işleriniz aksamayacak bile… Biz sorumluluklarımızı bilen bir firmayız.

 

Buzdolabınızın arıza yapması durumunda bizimle internet sitemizdeki numaralar ile irtibata geçebilir bizden yardım isteyebilirsiniz.

 

Bizler hem arızanızı düzelteceğiz hem de sizlere arızanın neden kaynaklandığını anlatarak sizleri konuda bilinçlendireceğiz böylelikle bilinçlenip kullanım hatası bir daha yapmayacaksınız ve buzdolabınızı çok daha uzun süreler ile kullanabileceksiniz.

 

Beyaz Eşya Servisi Buzdolabı ürünlerinin tamiri hizmetini sunmaktayız.

 

Bakım, onarım, garantili servis hizmeti, orijinal yedek parça satışı hizmeti, ankastre ürünlerin aksesuarları ve temizleyicileri ürünlerini garantili olarak ve profesyonel teknik servis hizmeti olarak sizlere yardımcı olmaktadır.

 

Vermiş olduğumuz seviş hizmetlerinden müşterilerimiz daima memnun kalarak güler yüzle bizle vedalaşmaktadırlar. 

 

Buzdolabınızın arıza yapması durumunda bizimle internet sitemizdeki numaralar ile irtibata geçebilir bizden yardım isteyebilirsiniz.

 

Firmamız olarak hem arızanızı düzelteceğiz hem de sizlere arızanın neden kaynaklandığını anlatarak sizleri konuda bilinçlendireceğiz böylelikle bilinçlenip kullanım hatası bir daha yapmayacaksınız ve buzdolabınızı çok daha uzun süreler ile kullanabileceksiniz.

 

Adalar » Arnavutköy » Ataşehir » Avcılar » Bağcılar » Bahçelievler » Bakırköy » Başakşehir » Bayrampaşa » Beşiktaş » Beykoz » Beylikdüzü » Beyoğlu » Büyükçekmece » Çatalca » Çekmeköy » Esenler » Esenyurt » Eyüp » Fatih » Gaziosmanpaşa » Güngören » Kadıköy » Kağıthane » Kartal » Küçükçekmece » Maltepe » Pendik » Sancaktepe » Sarıyer » Silivri » Sultanbeyli » Sultangazi » Şile » Şişli » Tuzla » Ümraniye » Üsküdar » Zeytinburnu

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA