• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Başıbüyük İhlas Servisi

 

İstanbul Maltepe Başıbüyük bölgesinde hizmet sağlayan firmamız süpürgelerde yaşanan her türlü arıza, bakım ve onarımında hizmet sunmaktadır. Başıbüyük İhlas Servisi olarak arıza tespiti, arıza onarımı, torba hizmeti sağlamaktayız. İhlas marka süpürgelerinizde yaşanan her türlü sorunda bizleri aramanız yeterli olacaktır.

 

Başıbüyük İhlas Servisi Uygun Fiyat Garantisi

Başıbüyük İhlas Servisi miz uzun yıllardır İhlas ürünleri üzerinde özel servis hizmetini sunmaktadır. Firma olarak geniş bir müşteri ağımız bulunurken bu noktada uygun fiyatlar sunarak da birçok yeni müşterisini portföyüne ekleyen tanınmış bir servistir. Yeni müşteri kazanımı için her daim uygun fiyat garantisi sunan firmamız ekonomik olması sebebi ile birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

 

Başıbüyük İhlas Servisi ile Anında Hizmet

Arızalar son derece can sıkıcı konulardır. Özellikte süpürgede yaşanan arıza ev ve iş yerlerinde işlerin aksamasına neden olurken bu noktada Başıbüyük İhlas Servisi olarak anında hizmet sunarak sorunları çözüme kavuşturmaktayız. Anında hizmet almak için tek yapmanız gereken telefon numaramız üzerinden bizlere ulaşmak.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA