• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Aydınlı Miele Servisi

0216 471 80 95
0532 646 84 10

Miele markasına ait olan beyaz eşyalarınızdan herhangi bir sıkıntı ile karşılamanız halinde güven içinde başvuracağınız ilk adres elbette ki Aydınlı Miele Servisi dir.

 

Firmamız olarak kaliteli çalışmalarımız ile İstanbul’un her bölgesinde bilinmekte olup her bölgesinde de hizmet sağlamaktayız. en iyi servis markalarından biri olan firmamız her türlü üründe bakım, onarım ve montaj hizmetlerini sağlamaktadır.

 

Aydınlı Miele Servisi ile Montaj- De Montaj İşlemi

 

Beyaz eşyaların performansını arttırmak, doğru şekilde çalışmasını sağlamak, arızalar ile karşı karşıya kalmamak için doğru bir montaj her zaman için büyük önem taşır.

Bu noktada sizlere Aydınlı Miele Servisi olarak hem montaj hem de de montaj servis hizmetini sunmaktayız.

Eşyaların yerini değiştirmek istiyor iseniz ya da cihazların söküm işlemini yapmak istiyor iseniz tek yapmanız gereken 7/24 hizmet veren çağrı merkezi üzerinden bizlere ulaşmak olacaktır.

 

En uygun fiyatlar ile sizlere montaj ve de montaj hizmetlerini sunmaktayız.

 

Aydınlı Miele Servisi ile Her Modelde Hizmet

 

 Aydınlı Miele Servisi olarak değişimlere ayak uydurmaktayız.

Ürünlerin yeni modellerini derinlemesine inceleyerek eski modeller üzerine de personellerimize eğitim desteği sağlamaktayız.

 

bu sayede Alman markası olan Miele ürünlerinizde yeni model, eski model, bilinmeyen seri, yaygın seri hiç fark etmeksizin arıza, bakım, onarım, montaj hizmetlerini sunmaktayız. her model için özel servis olarak bizlere ulaşmanız halinde anında hizmet sunulacaktır.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA