• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Aydınlı Kuppersbusch Servisi

0216 471 80 95 & 0532 646 84 10

 

Türkiye’de ve Dünya’da beyaz eşya denildiğinde akla ilk olarak Alman markaları gelmektedir.

Dayanıklı olması ve uzun yıllar kullanılması bakımından Alman markaları pazarımız da geniş bir paya sahiptir. Beğenilen ve çokça tercih edilen Alman markalarından biriside Kuppersbusch beyaz eşya markasıdır.

Firma ülkemizde başarılı satış rakamlarına ulaşırken servis konusunda da Aydınlı Kuppersbusch Servisi olarak bizler de sizlere kaliteli bir hizmet sağlamaktayız.

 

Aydınlı Kuppersbusch Servisi Olarak Her Sorunda Tam Destek

 

Beyaz eşyaların arıza durumları her zaman farklı sebeplerden kaynaklanabilir. Bu durumda her cihaz için ayrı bir işlem, her model için farklı bir süreç ilerletilmelidir.

Örnek vermek gerekirse, fırın ısıtmadığı için sorun çıkarabilirken bir buzdolabı soğutmadığı için sorun yaratır ve ikisinin de farklı bir sistemi bulunduğu için her sistemde farklı bir teknik hizmet sunulur.

 

Aydınlı Kuppersbusch Servisi olarak her modelde ve her seride Kuppersbusch ürünlerine hizmet sağlamaktayız. tüm personelimiz yeni çıkan ürünlerin takibini gerçekleştirmekte olup bu noktada yeni teknolojiler ile ilgili düzenli eğitimler verilmektedir.

Kısacası ürününüz modeli eski ya da yeni olsun fark etmez, her sorunda tam servis desteğini siz değerli müşterilerimiz için sağlamaktayız.

 

Aydınlı Kuppersbusch Servisi Daima Ulaşılabilir!

 

Arızaların ne zaman çıkacağını bilemediğimiz için 7/ 24 sizlere hizmet sağlamak adına Aydınlı Kuppersbusch Servisi olarak nöbetçi servislerimiz mesai saatleri dışında da servis desteği sunmaktadır.

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA