• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Aydınlı İhlas Servisi

 

Firmamız her türlü model ve seride İhlas süpürgelere uzman ekip kadrosu ile servis hizmeti sunmaktadır. Aydınlı bölgesinde teknik servis hizmeti sağlayan firmamız uzun yıllardır bu alanda hizmet sunmakta olup hiçbir zaman kalitesinden ödün vermeden güvenilir bir servis hizmeti sağlamaktadır. Aydınlı İhlas Servisi olarak bizlere 7/24 hizmet veren çağrı merkezi üzerinden ulaşabilirsiniz. Dilerseniz eve servis imkanı sunan firmamız, aynı zamanda atölyede de servis hizmeti sağlamaktadır.

 

Aydınlı İhlas Servisi ile Bakım Hizmeti

Firmamız ihlas marka süpürgelerde sadece onarım ve tamirat desteği sağlamamaktadır. Bunun yanı sıra bakım hizmeti, torba değişim gibi birçok hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Süpürgelerin torba değişimleri ve düzenli bakımlarının yaptırılması performans açısından ve süpürgenin ömrü bakımından büyük önem taşır. Bu hizmetleri almak için Aydınlı İhlas Servisi mizi aramanız yeterli olacaktır.

 

Kendini sürekli olarak geliştiren modern servisimiz, müşteri haklarına önem vermekte, bunun yanı sıra güvenilir ve garantili hizmet sunmaktadır. Aydınlı İhlas Servisi olarak verdiğimiz tüm hizmetler 1 yıllık garanti kapsamındadır.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA