• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Aydınlı Dominox Servisi 

0216 471 80 95 & 0532 646 84 10

 

İstanbul Tuzla da Aydınlı semtinde ki beyaz eşya teknik servisi olarak Dominox mamullerinin satıştan sonra ki kurulumunu gerçekleştirmekteyiz.

 

Dominox 17 yıldır hazır mutfak ankastre ürünleri, davlumbaz, çöp öğütücü, beyaz eşya da, bulaşık makinası, buzdolabı, çamaşır makinası ve ankastre fırın, fırınlı ocak üretimi sektöründe faaliyet göstermektedir.

Satış sonrası bakım, onarım, tamirat, kurulum hizmetlerini biz üstlenmiş bulunmaktayız.

 

Aydınlı Dominox servisimizde tamir ve bakım işlerini uzman ekibimiz gerçekleştirmektedir.

Teknik elemanlarımız her türlü teknik ve pratik donanımdadır.

Size en iyi hizmeti vermekle görevlidirler.

 

Gerektiği takdirde parça değişimi yapılacaksa orijinal Dominox parçalarını kullanmaktadırlar.

Takılan her yeni parça Dominox firması güvencesi altındadır.

 

 

Bize her türlü ihtiyaç ve şikâyetleriniz için çağrı merkezlerimizden bize kolayca ulaşabilirsiniz. Operatörlerimiz sizi dinleyerek gerekli bilgilerinizi sizden alacaktır. Teknik elemanlarımızı en seri şekilde size yönlendireceklerdir. numaralardan servisimize ulaşabilirsiniz.

 

Teknik ekiplerimiz size ulaştıktan sonra, gerekli araştırmayı yaparak tarafınıza bilgilendirme yapmakla görevlidirler.  Servis ücreti  TL’dir. Belirtilen ücreti hiçbir tamir işlemi yapılmadığı takdirde talep ederiz. Tabir, bakım, onarım yapılması halinde yapılan işlemin ücreti talep edilir. Servis ücreti tamirat yaptırıldığı durumlarda istenmez. Elemanlarımız müşterilerimize en hızlı güvenli ve ekonomik şekilde arızayı gidermekle görevlidirler. Teknik görevlilerimiz alanında en iyi eğitimi almış işinin ehlidirler.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA