• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Ataşehir İhlas Servisi

 

İhlas marka süpürgeler birçok kişi tarafından kullanılmakta olup evde büyük bir yardımcı görevi üstlenmektedir. Kalitesi ve uzun ömürlü olması sebebi ile pazarda geniş bir alım şansı yakalayan firma süpürgelerine garanti hizmeti de vermektedir. Ancak bu garanti süresinin dolması ile yaşanan arıza durumlarında ve bakım hizmetleri için özel servis devreye girmektedir. Ataşehir İhlas Servisi olarak sizlere süpürgeleriniz için özel servis hizmeti sağlamaktayız.

 

Ataşehir İhlas Servisi ile Profesyonel Hizmet

Değişen teknolojiye her daim ayak uyduran servisimiz tüm yenilikleri yakından takip ederek personeline gerekli eğitimleri vermektedir. Bu noktada deneyimli ve profesyonel kadromuz sayesinde her türlü arıza, bakım  ve onarım için Ataşehir İhlas Servisi olarak sizlere hizmet sağlamaktayız. dilerseniz adresinizde dilerseniz atölyemize gelerek süpürgeleriniz için dilediğiniz hizmeti alabilirsiniz.

 

Ataşehir İhlas Servisi ile Güvenilir Servis

Bilgi ve tecrübeleri ile hareket eden servisimiz gün içinde onlarca adrese ziyaret gerçekleştirerek hizmet sunmaktadır. Bu noktada Ataşehir İhlas Servisi olarak İstanbul’un her ilçesine güvenilir ve kaliteli hizmeti sunmaktayız.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA