• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Ataşehir Hitachi Buzdolabı Klima Servisi

0216 313 30 25
0532 646 84 10

   Ataşehir’  de hizmet veren teknik servis beyaz eşyalarınızı ile ilgili her türlü sorunlarınızı en kısa sürede çözmektedir.

Size sadece bir telefon uzaklığında bulunan Ataşehir Hitachi Buzdolabı Klima Servisi,  müşteri odaklı çalışan bir firmadır.

Telefon ile oluşturulan arıza kaydından kısa bir süre sonra ziyaretlerini gerçekleştiren servis ekibi işlerini titizlikle ve pratik bir şekilde yapmaktadır.

 

   Servis ekibi cihazların kontrolünü gerçekleştirdikten sonra, arızayı yerinde giderebiliyorsa eşyalarınızı taşıyıp yıpratmadan en kısa sürede tamir işini gerçekleştirmektedir.

Ataşehir Hitachi Buzdolabı Klima Servisi,  tamir işleminden sonra size verdiği servis fişi ile de yaptığı isin garantisini sağlamaktadır. 

Fişi bir yıl boyunca muhafaza etmeniz durumunda, aynı sorun yinelerse cihazının ücretsiz bakımı gerçekleştirilir.

 

Ataşehir Hitachi Buzdolabı Klima Servisigerekli gördüğü durumlarda parça değişimi yapmaktadır.

Değiştirdiği parçaların orijinal olmasına dikkat eden servis, tecrübeli ve uzman teknik ekibiyle müşterilerini daima memnun etmektedir.

Güler yüzlü çalışanları,  profesyonel hizmeti, alanında uzman teknik ekibi ile servis binlerce tüketiciye hizmet vermenin tarif edilemez mutluluğunu yaşamaktadır.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA