• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

ATAŞEHİR FAKİR SÜPÜRGE SERVİSİ

0216 313 30 25

0532 646 84 10

 

                Ataşehir Fakir süpürge servisi uzman teknik ekibi ile Ataşehir sakinlerine 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

 

Satış sonrası arızalanan tüm elektrikli süpürgelerin teknik anlamda son derece tecrübeli personeli ile müşterilerine servis hizmetlerini vermektedir.

 

Ayrıca aynı arızanın tekrarının yaşanmayacağının garantisini vermektedir. Tüm elektrikli süpürgelerin teknik bakım ve onarımları servis personeli tarafından garanti kapsamında yapılmaktadır ayrıca tüm müşterilerine en uygun fiyat garantisi de vermektedir.

 

Uygun ödeme koşulları sayesinde de müşterilerinden tam not almaktadır.

 

                Ataşehir Fakir süpürge servisi bakım ve onarımların, uzman personeli sayesinde neredeyse tamamına yakını yerinde yapılmaktadır. Bu da müşteriler açısından zaman kaybının önüne geçmektedir.

 

Çok nadir komplike arıza durumlarında, ürün servise götürülmek suretiyle onarımları kısa sürede giderilerek müşteriye teslim edilmektedir.

 

Müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu, tüm çalışmalarında bu şekilde gerçekleştirildiği serviste personel eğitimi çok önemli bir yer tutmaktadır.

 

Gerekli görüldüğü durumlarda personelini hizmet içi eğitimlere göndermeyi ihmal etmemektedir. Personel moral ve motivasyonu açısından önemli olmakla birlikte, bunun müşteriye olumlu yansıması da oldukça önemlidir. Bu müşteri memnuniyeti açısından büyük önem arz etmektedir.

 

                Ataşehir Fakir süpürge servisi tüm Ataşehir halkına elektrikli süpürgelerin bakım onarımları konusunda yıllardır hizmet vermektedir. Ataşehir halkı tarafından benimsenmiş ve halkın sevgisini kazanmıştır.

 

Uzman personelin güler yüzü ve tecrübesi sayesinde güvenilir bir kurum olmakla birlikte her geçen gün kendini geliştirme konusunda hassas davranmaktadır. Günün her saati müşterilerine çağrı hizmetlerinden yararlanma imkanı bulunmaktadır.

 

Para kaybetmeyi müşteri kaybetmeye tercih eden Ataşehir süpürge servisi 7 gün 24 saat müşterilerinin sorunlarına çözüm olmayı kendine ilke edinmiştir. Ataşehir süpürge servisi, özverili çalışması ve takım ruhu ile hareket etmesi sayesinde Ataşehir halkının büyük sevgisini kazanmıştır. 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA